NR 215290
RÖKBORD art deco med intarsia H:59x 60x 60 cm (litet nagg på glasskiva, bruksslitage)
2019-03-15 19:38:00
750 kr
10 | 2019-03-15 19:34:28 | 750 |
9 | 2019-03-15 19:34:06 | 700 |
10 | 2019-03-15 19:33:19 | 650 |
9 | 2019-03-15 19:31:03 | 600 |
10 | 2019-03-15 19:33:14 | 550 |
10 | 2019-03-15 19:33:10 | 475 |
10 | 2019-03-15 19:33:05 | 425 |
10 | 2019-03-15 19:33:02 | 375 |
9 | 2019-03-13 19:11:38 | 350 |
8 | 2019-03-11 09:11:47 | 325 |
7 | 2019-03-08 19:13:05 | 300 |
1 | 2019-03-09 14:10:49 | 275 |
6 | 2019-03-08 13:24:10 | 225 |
5 | 2019-03-08 10:24:58 | 175 |
3 | 2019-03-08 00:12:12 | 150 |
4 | 2019-03-07 23:27:18 | 125 |
3 | 2019-03-07 19:29:35 | 100 |
4 | 2019-03-07 23:26:55 | 100 |
4 | 2019-03-07 23:26:52 | 80 |
2 | 2019-03-06 23:48:55 | 60 |
1 | 2019-03-06 21:40:56 | 50 |