NR 279975
MATTA Handknuten. 157x180cm (bruksslitage, skador på fransar)
2020-09-19 19:27:00
550 kr
5 | 2020-09-19 10:22:36 | 550 |
1 | 2020-09-19 10:58:51 | 550 |
1 | 2020-09-19 10:58:35 | 475 |
1 | 2020-09-19 10:58:25 | 325 |
1 | 2020-09-12 18:22:17 | 250 |
4 | 2020-09-12 18:19:45 | 200 |
1 | 2020-09-11 17:59:27 | 175 |
4 | 2020-09-12 18:19:42 | 150 |
4 | 2020-09-12 18:19:39 | 100 |
3 | 2020-09-12 08:01:36 | 80 |
2 | 2020-09-11 17:29:37 | 60 |
1 | 2020-09-10 15:52:09 | 50 |