NR 310693
SKRIVBORD 1800 tal senare renoverad, proveniens Posten i Flogned. H:75x 114x 56cm (skador, borrhål i bordsskivan, fläckar)
2021-05-04 19:02:00
200 kr
3 | 2021-05-03 19:46:33 | 200 |
2 | 2021-05-04 18:09:37 | 200 |
2 | 2021-05-04 18:09:17 | 125 |
2 | 2021-04-30 21:32:17 | 60 |
1 | 2021-04-26 20:33:02 | 50 |