NR 312737
BORD, Hans-Agne Jakobsson, Nr 809, kanter fanerade i teak, ben i metall, 1950 tal. H:41x 36x 30cm (fläckar, slitage, små defekter på bordsskivan)
2021-05-14 19:33:00
1100 kr
9 | 2021-05-14 19:28:09 | 1100 |
11 | 2021-05-14 13:42:46 | 1050 |
9 | 2021-05-08 20:25:49 | 1000 |
10 | 2021-05-08 13:11:33 | 950 |
8 | 2021-05-07 20:09:35 | 900 |
9 | 2021-05-07 19:43:29 | 850 |
8 | 2021-05-06 21:34:26 | 800 |
4 | 2021-05-06 20:26:49 | 750 |
8 | 2021-05-06 21:34:22 | 700 |
8 | 2021-05-06 21:34:16 | 600 |
7 | 2021-05-06 16:25:36 | 500 |
4 | 2021-05-06 15:08:58 | 400 |
6 | 2021-05-06 15:41:54 | 275 |
5 | 2021-05-06 15:14:56 | 225 |
4 | 2021-05-06 15:08:00 | 200 |
5 | 2021-05-06 15:14:49 | 200 |
5 | 2021-05-06 14:52:51 | 150 |
4 | 2021-05-06 13:40:59 | 125 |
5 | 2021-05-06 14:51:56 | 125 |
5 | 2021-05-06 14:50:52 | 90 |
3 | 2021-05-06 11:54:53 | 70 |
2 | 2021-05-06 09:45:40 | 60 |
1 | 2021-05-06 09:18:30 | 50 |