465411
SAMEKNIV Sign. AE L:17 cm
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2024-02-29 22:06:00
465181
HALSBAND miniatyrkniv L:6 cm
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2024-02-29 21:06:00
464972
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2024-02-28 20:14:00
439374
BREVKNIV, PENNA, SIGILSTAMP i silver 830.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2024-02-28 20:12:00
467874
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2024-03-06 19:02:00
465485
KNIV J.A.Hellberg Eskilstuna L:22 cm
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2024-03-01 21:16:00
464940
KNIV Brusletto L:18 cm
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2024-02-28 21:42:00
465845
BÅTSMANN KNIVEN L:11 cm
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2024-03-03 22:42:00
464939
KNIV L:17 cm slitage
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2024-02-28 21:40:00
465413
KNIV L:20 cm
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2024-02-29 22:10:00
466277
FICKLAMPOR, MULTIVERKTYG, FÄLLKNIV, DRAG mm
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2024-03-06 21:42:00
464919
RÅDJURSHORN & FÄLLKNIV
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2024-02-28 21:00:00
465412
KNIV L:14 cm
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-02-29 22:08:00
465587
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-03-02 21:08:00
465661
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-03-03 20:46:00
465689
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-03-03 21:42:00
465521
DIVERSE smörhund, brevkniv, armbandsur mm
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-03-01 22:28:00
465739
KOPPAR med fat, glas/metall & KNIVAR 12st.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2024-03-04 21:10:00
466313
FÄLLKNIV hopfälld L:10,5 cm
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2024-03-06 22:54:00
466314
KNIV troligen finsk L:14 cm (bruksslitage)
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2024-03-06 22:56:00