NR 367744
TAVLA osignerad, olja på duk. 68x49 cm totalt. (liten skada på duk)
Försäljningen omfattas av Följerätt
2022-06-23 19:35:00
50 kr
1 | 2022-06-17 17:53:43 | 50 |