NR 464105
GITARR Kent, Hagströms, 1960 tal. L:98cm (strängar saknas, brukslitage, skador på konstskinn)
2024-02-13 19:12:00
6600 kr
2 | 2024-02-13 19:08:34 | 6600 |
7 | 2024-02-13 19:07:51 | 6500 |
2 | 2024-02-13 19:08:28 | 6400 |
2 | 2024-02-13 19:06:21 | 6100 |
7 | 2024-02-13 19:05:17 | 6000 |
2 | 2024-02-13 19:06:10 | 6000 |
2 | 2024-02-13 19:05:58 | 5800 |
2 | 2024-02-13 19:05:50 | 5600 |
2 | 2024-02-13 19:04:11 | 5400 |
8 | 2024-02-13 19:03:59 | 5200 |
2 | 2024-02-13 19:03:32 | 5100 |
8 | 2024-02-13 19:03:55 | 5100 |
7 | 2024-02-13 19:02:58 | 5000 |
2 | 2024-02-13 19:03:27 | 5000 |
2 | 2024-02-13 19:01:46 | 4700 |
8 | 2024-02-13 19:01:57 | 4400 |
8 | 2024-02-13 19:01:53 | 4200 |
7 | 2024-02-13 18:42:27 | 4000 |
8 | 2024-02-13 19:01:50 | 3800 |
6 | 2024-02-13 16:03:01 | 3600 |
2 | 2024-02-06 18:54:43 | 3500 |
6 | 2024-02-13 16:02:57 | 3500 |
6 | 2024-02-13 16:00:50 | 3300 |
5 | 2024-02-12 20:51:54 | 3100 |
4 | 2024-02-06 19:27:16 | 2900 |
4 | 2024-02-06 19:27:12 | 2700 |
3 | 2024-02-06 17:49:56 | 2500 |
2 | 2024-02-06 15:37:10 | 2300 |
3 | 2024-02-06 17:49:46 | 1700 |
3 | 2024-02-06 17:49:42 | 1600 |
3 | 2024-02-06 17:49:37 | 1500 |
3 | 2024-02-06 17:49:27 | 1000 |
3 | 2024-02-06 17:49:17 | 500 |
3 | 2024-02-06 17:48:59 | 150 |
1 | 2024-02-06 14:28:02 | 100 |
2 | 2024-02-06 15:37:00 | 60 |