NR 474391
TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttan Stålmöbler, 3st karmstolar modell "A2", 3st stolar modell "NR1" och bord modell "9A",H:70cm D:100cm (några ribbor lösa, slitage, färgsläpp, skador på trä förekommer)
2024-04-28 19:10:00
9500 kr
11 | 2024-04-28 19:04:57 | 9500 |
4 | 2024-04-28 19:07:25 | 9400 |
4 | 2024-04-28 19:05:45 | 9200 |
4 | 2024-04-28 19:04:32 | 9000 |
11 | 2024-04-28 19:01:06 | 8900 |
4 | 2024-04-28 19:03:50 | 8800 |
4 | 2024-04-28 19:02:38 | 8500 |
4 | 2024-04-28 19:01:48 | 8300 |
4 | 2024-04-28 19:00:13 | 8100 |
11 | 2024-04-28 19:01:00 | 8100 |
11 | 2024-04-28 18:58:23 | 7900 |
4 | 2024-04-28 18:59:52 | 7700 |
4 | 2024-04-28 18:59:46 | 7500 |
4 | 2024-04-28 18:57:46 | 7100 |
11 | 2024-04-28 18:32:53 | 6800 |
11 | 2024-04-28 18:32:38 | 6700 |
12 | 2024-04-28 18:33:35 | 6500 |
12 | 2024-04-28 18:32:16 | 6000 |
11 | 2024-04-28 18:31:14 | 5700 |
12 | 2024-04-28 18:32:00 | 5500 |
12 | 2024-04-28 18:30:15 | 5000 |
11 | 2024-04-28 18:03:16 | 4700 |
9 | 2024-04-28 07:12:15 | 3900 |
10 | 2024-04-27 19:00:40 | 3800 |
9 | 2024-04-28 07:12:10 | 3700 |
9 | 2024-04-28 07:11:55 | 3300 |
9 | 2024-04-28 07:11:44 | 2900 |
9 | 2024-04-28 07:11:34 | 2700 |
3 | 2024-04-27 16:27:45 | 2500 |
9 | 2024-04-26 17:17:37 | 2300 |
3 | 2024-04-27 16:27:39 | 2200 |
7 | 2024-04-24 06:33:33 | 2000 |
9 | 2024-04-26 17:17:26 | 2000 |
8 | 2024-04-26 05:01:58 | 1550 |
3 | 2024-04-19 20:21:44 | 1450 |
6 | 2024-04-23 19:21:40 | 1300 |
5 | 2024-04-22 20:17:31 | 1200 |
4 | 2024-04-22 12:23:23 | 1100 |
2 | 2024-04-19 19:52:33 | 1000 |
1 | 2024-04-19 15:17:40 | 275 |