NR 479355
SATSBORD 3 delar, fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:50x 49x 37cm (bruksslitage)
2024-06-11 20:05:00
325 kr
6 | 2024-06-11 20:02:34 | 325 |
5 | 2024-06-11 20:01:15 | 300 |
6 | 2024-06-11 20:00:57 | 275 |
5 | 2024-06-11 20:01:07 | 250 |
4 | 2024-06-11 20:00:38 | 225 |
5 | 2024-06-11 19:58:50 | 200 |
1 | 2024-06-11 16:28:32 | 175 |
4 | 2024-06-11 19:14:55 | 175 |
3 | 2024-06-11 11:46:15 | 125 |
1 | 2024-06-10 21:41:28 | 100 |
2 | 2024-06-08 18:05:41 | 80 |
1 | 2024-06-04 18:11:30 | 50 |